STÁNEK S OSVĚŽUJÍCÍMI DOBROTAMI Z PŘÍRODNÍCH INGREDIENCÍ

Zastavte se v naší Osvěžírně a osvěžte se dobrotami z  přírodních složek nebo si jen odpočiňte ve vlastnoručně vyrobeném nábytku z palet a načerpejte energii z okolní přírody na další cestu.

100% PŘÍRODNÍ

Zmrzliny

•••

Ochutnejte nejlepší zmrzlinu z přírodních surovin v Česku!

Zmrzlina od několikrát oceněného českého výrobce Vás naprosto pohltí. V nabídce máme například zmrzlinu se 100% obsahem jahod, 75% obsahem ananasů ručně vybíraných z Kostariky, či jiné příchutě, do kterých se zamilujete.

Limonády

•••

Zaručeně nejchutnější a nejosvěžující limonáda v Česku.

Limonády značky Bohemsca jsou vyráběné v Česku a obsah přírodních surovin v těchto limonádách je samozřejmostí! Limonády nabízíme ve všech dostupných příchutích a to např. osvěžující Malina s mátou, Cola z 11 přírodních složek, Tonik a mnoho dalších.

Nanuky

•••

Jak jinak se osvěžit než výborným nanukem z pravého ovoce.

Řeč je o dalším českém výrobci dokonalého osvěžení. Nanuky značky Do:pusy k výrobě jejich produktů využívají pouze pravé ovoce a tučné mléčné výrobky. Vychutnejte si třeba výbornou Malinu s citrónem, Mango, Matcha pomeranč, či mnoho dalších.

AKCE

SLUŽBY

OSVĚŽÍRNA VELKÉ BŘEZNO

Ideální místo pro pořádání soukromých akcí, jemný kačírek, pohodlná lehátka, nábytek z palet a spousta jiných detailů nahodí tu správnou plážovou atmosféru.
Dle dohody zajistíme vše co bude potřeba pro Vaši skvělou firemní akci, či soukromou párty od naší základní nabídky až po grilované maso, míchané drinky, nebo třeba živou hudbu.

TÝM

Jakub Šťastný

Jakub Šťastný

Majitel, Jednatel, Event Manager

Martin Hajný

Martin Hajný

Majitel, Jednatel, Financial manager

O NÁS

Představte si místo, kde si můžete během Vašeho výletu odpočinout v křesle z recyklovaného materiálu, osvěžit se kvalitními přírodními produkty, jako například zmrzlinou se 100% obsahem jahod nebo limonádami z přírodních složek a načerpat sílu ze zdejší přírody na další cestu. Místo, které bylo vytvořeno a je udržováno s ohledem na životní prostředí. Taková je Osvěžírna.

Jsme dva mladí podnikatelé, kteří viděli příležitost, jak svou prací mohou přímo ovlivnit místní okolí a zatraktivnit lokální turistiku. Připravili jsme pro Vás místo, které rozhodně stojí za to navštívit.

KONTAKTY

Osvěžírna se nachází mezi Valtířovem a Velkým Březnem v blízkosti malého železničního přejezdu u velké modrobílé haly.

Osvěžírna

Stánek s občerstvením tak trochu jinak